Firma Usługi Grawerskie Marek Boniecki powstała w Warszawie w roku 1991 i działa do dzisiaj nieprzerwanie. Działalność firmy była skupiona na usługach i wytwórczości grawerskiej, celem było i jest trwałe i solidne wykonywanie wyrobów grawerskich w tym również tabliczek znamionowych.
 
Przez ponad 20 lat istnienia dzięki swojej uczciwości i pracowitości pozyskaliśmy uznanie wielu klientów, którzy obdarzając nas swoim zaufaniem nieustannie przyczyniają się do rozwoju firmy. Posiadamy bogaty park maszynowy oraz duże doświadczenie w zakresie grawerowania ręcznego , maszynowego i laserowego . Bogaty park maszynowy pozwala nam na realizację większości prac z zakresu grawerstwa, duże stany magazynowe materiałów ułatwiają nam wykonywanie prac w większości wypadków w krótkich terminach.
 
Tabliczki znamionowe wykonujemy tylko technikami grawerskimi. Grawerowana tabliczka znamionowa jest trwała, grawerowane oznaczenia są nieścieralne przez co przewyższają tabliczki znamionowe wykonywane przez technikę nadruku. Do wykonywania tabliczek znamionowych używamy precyzyjnych maszyn CNC - grawerek komputerowych , laserów CO2 oraz laserów światłowodowych o dużej mocy 50 i 30 wat.
 
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie wykonywania tabliczek znamionowych oraz innych prac grawerskich przedstawionych na naszych stronach.
Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem