Laminaty grawerskie są to tworzywa specjalnie zaprojektowane i wytwarzane pod kątem prostych wyrobów grawerskich takich jak: tabliczki opisowe, tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi, tabliczki do urządzeń elektrycznych, numerki do kluczy, breloki do kluczy itp. W tym dziale przedstawiamy zastosowanie tabliczek grawerowanych z laminatu pod kątem tabliczek znamionowych. Laminat grawerski dzięki swojej konstrukcji i właściwościom doskonale nadaje się do wykorzystania przy produkcji tabliczek znamionowych. Bogata kolorystyka laminatów pozwala na zastosowanie do każdego urządzenia, w którym wymagana jest tabliczka znamionowa. Wzornik kolorów laminatów mogą Państwo zobaczyć Wzornik 1 i Wzornik 2

Na tabliczkach mogą znaleźć się typowe parametry jak: masa, waga, pojemność, napięcie, częstotliwość itp. również logotypy firmowe. Laminaty są odporne na UV przez co nadają się do wykorzystania w warunkach zewnętrznych. Tabliczki znamionowe wykonujemy przy pomocy laserów CO2, precyzyjny grawerunek laserowy odwzorowuje w laminacie wszystkie szczegóły zawarte w projekcie graficznym. Tabliczki wykonujemy z projektów dostarczonych według plików wektorowych cdr,eps,ai lub pdf. W przypadku braku takich plików projekty wykonujemy sami według wytycznych klienta.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem