Laminaty grawerskie

Laser Styl jest firmą handlową realizującą zapotrzebowanie rynku w dziedzinie materiałów i akcesoriów grawerskich. Duże stany magazynowe oraz dobre kontakty handlowe z dostawcami pozwalają zaproponować naszym odbiorcom produkty wysokiej jakości oraz ciągłość dostaw. Wiemy dobrze jak ważne jest dla wykonawców dostarczenie towaru w błyskawicznym czasie i pewność, że dany towar posiadany w ofercie jest na stanie magazynowym. Doświadczenie firmy Laser Styl wyrosło na bazie firmy usługowo-wytwórczej działającej od 1991 roku w branży grawerskiej. Nasza doświadczenie i praca została uwieczniona na zdjęciach, które można zobaczyć na naszych stronach, do których odnośniki umieszczone są w stopce. Pozwala nam to zaproponować firmom usługowym i wytwórczym podjęcie współpracy handlowej w zakresie dostawy materiałów grawerskich. W ofercie posiadamy niemieckie laminaty grawerskie, aluminium anodowane w kolorach matowych i lekko błyszczących np. naturalny czerwony, zielony, niebieski, czarny, szampański, złoty, stalowy szlif. Materiał ten często wykorzystywany jest do wyrobu szyldów firmowych, tablic informacyjnych, tabliczek znamionowych, numerków do szatni, piktogramów grawerowanych, identyfikatorów personalnych itp. Do szyldów oferujemy wyjątkowe zaślepki montażowe, które pozwalają uzyskać elegancki i prestiżowy wygląd. Wyjątkowość naszych zaślepek polega na wykonaniu z prawdziwego mosiądzu, przez co nadają się doskonale do dalszej modyfikacji przez polerowanie, patynowanie, lakierowanie itp.. Oferujemy również mosiężne zaślepki chromowane. Oba typy są w wykończeniu płaskim lub stożkowym, dostępne w średnicach 12 mm, 16 mm i 18 mm, czyli nadające się praktycznie do każdego rozmiaru szyldu.

 

Referencje

Tabliczki z laminatu

Laminaty grawerskie są to tworzywa specjalnie zaprojektowane i wytwarzane pod kątem prostych wyrobów grawerskich takich jak: tabliczki opisowe, tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi, tabliczki do urządzeń elektrycznych, numerki do kluczy, breloki do kluczy itp. W tym dziale przedstawiamy zastosowanie tabliczek grawerowanych z laminatu pod kątem tabliczek znamionowych. Laminat grawerski dzięki swojej konstrukcji i właściwościom doskonale nadaje się do wykorzystania przy produkcji tabliczek znamionowych. Bogata kolorystyka laminatów pozwala na zastosowanie do każdego urządzenia, w którym wymagana jest tabliczka znamionowa. Wzornik kolorów laminatów mogą Państwo zobaczyć Wzornik 1 i Wzornik 2

Na tabliczkach mogą znaleźć się typowe parametry jak: masa, waga, pojemność, napięcie, częstotliwość itp. również logotypy firmowe. Laminaty są odporne na UV przez co nadają się do wykorzystania w warunkach zewnętrznych. Tabliczki znamionowe wykonujemy przy pomocy laserów CO2, precyzyjny grawerunek laserowy odwzorowuje w laminacie wszystkie szczegóły zawarte w projekcie graficznym. Tabliczki wykonujemy z projektów dostarczonych według plików wektorowych cdr,eps,ai lub pdf. W przypadku braku takich plików projekty wykonujemy sami według wytycznych klienta.

Tabliczki z mosiądzu

Inne prace grawerskie

Poniższa galeria przedstawia różny zakres prac grawerskich wykonanych w naszej pracowni. Wykonujemy min. referentki, pieczęcie lakowe, pieczęcie suche- stemple suche, cechowniki, szyldy aluminiowe, szyldy mosiężne, szyldy z laminatu, szyldy notarialne, dyplomy dla policji, straży i wojska, pamiątki, upominki, statuetki szklane, wyroby religijne, pieczęcie, stemple, identyfikatory przypinane, na biurko, identyfikatory dla psów i kotów tzw. adresówki dla psów, tabliczki grawerowane, tabliczki okolicznościowe, tabliczki na drzwi, tablice nagrobne, tabliczki znamionowe, pulpity do maszyn i urządzeń, tabliczki informacyjne, opisowe do szaf sterowniczych, tabliczki firmowe, znaczki firmowe, numerki do szatni, breloki do kluczy, zawieszki do kluczy, monogramy, emblematy i inne. Również wykonujemy usługi w zakresie grawerowania laserowego na drewnie, metalu, szkle i tworzywie. Większy zakres wykonywanych prac mogą państwo znaleźć na naszych innych stronach.

www.grawerstwo.pl www.grawerstwo.com.pl www. grawpol.pl www.dyplomy-grawerowane.pl

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące innych prac grawerskich niż tabliczki znamionowe, zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznego 22 822 02 93, a także mogą nas Państwo odwiedzić w siedzibie naszej firmy przy ul. Rokosowksiej 1 w Warszawie. Zobacz gdzie jesteśmy ! W kilku gablotach przygotowaliśmy dla Państwa szereg przykładów różnych prac i wzorów z zakresu grawerstwa. Zapraszamy do kontaktu